Sposoby płatności

Przelew

Po złożeniu Zamówienia otrzymasz od nas e-mail z numerem rachunku, na który wpłacasz pieniądze. Ponieważ dla każdego Zamówienia generowany jest unikatowy numer konta, pamiętaj, aby wpłacić środki na numer rachunku wskazany w wiadomości. Zamówienie zostanie zrealizowane po otrzymaniu przez nas wpłaty.

 

Karta płatnicza

Składając Zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę firmy PayU S.A. - naszego pośrednika w płatnościach elektronicznych. Tam podajesz dane swojej karty. Po potwierdzeniu płatności i jej akceptacji przez firmę PayU S.A. wyślemy do Ciebie zamówione towary.

 

Szybki przelew bezpośredni

Składając Zamówienie zostaniesz przekierowany na stronę firmy PayU S.A. - naszego pośrednika w płatnościach elektronicznych, a następnie do Twojego banku. Dokonana płatność praktycznie od razu wpływa na konto pośrednika. Po potwierdzeniu płatności i jej akceptacji przez firmę PayU S.A. wyślemy do Ciebie zamówione Towary.

 

Płatność za pobraniem

Kup produkty w naszym sklepie, wybierz formę płatności "Za pobraniem" i zapłać za zamówienie u listonosza lub kurierowi. Pamiętaj by przy odbiorze mieć wystarczającą ilość gotówki.

Sklep internetowy na oprogramowaniu Sky-Shop.pl SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie